Wyciekł pierwszy filmik z New World – nowego MMORPG od współtwórcy Guild Wars 2!

Neworld

Ni z gruchy, ni z pietruchy, na oficjalnym subreddicie New World pojawił się krótki filmik z gry. Jego autentyczność nie została jeszcze potwierdzona, więc na razie traktujcie materiał z wielką rezerwą. 

Jeśli to jednak prawda… po raz pierwszy możemy podejrzeć nowego MMORPG od Amazon Games, na którym aktywnie pracuje Pan Colin Johanson, który współtworzył Guild Wars 2 i przez pierwsze lata była jego główną twarzą. Potem poszedł szukać nowych wyzwań i tak właśnie trafił do zespołu odpowiedzialnego za "Nowy Świat". 

Gameplay z New World pochodzi prawdopodobnie z wersji Pre-Alpha. Widać to po drętwych animacjach i przenikających się teksturach. Ponadto jego jakość pozostawia wiele do życzenia (10 fps rulez). 

New World będzie różnił się od innych MMORPG. „Historia pomieszana z fantasy. XVII wiek, Ameryka Północna, gdzie oprócz pierwszych kolonistów spotykamy również potwory, magię oraz siły nadprzyrodzone. Największą zaletą New World ma być jednak zmieniający się świat (w zależności od pogody i pory roku) oraz totalnie sandboxowa rozgrywka. Żadnej liniowości, żadnej klasowości”.

Zobacz także

12 komentarzy