Wydał 22 tys. złotych na przedmiot w mobilnej grze MMORPG

Zzz

Kto powiedział, że na mobilnym MMORPG nie można zarobić kupy pieniędzy? 

Zdjęcie, które obiegło wczoraj Redditowe strony, przedstawia przedmiot (Jakk Card) sprzedany za 30 tysięcy BCC (Big Cat Coin) w Ragnarok Mobile: Eternal Love.

Big Cat Coin to płatna waluta w grze, którą można zdobyć tylko i wyłącznie za real kasę. Pakiet 600 BCC kosztuje 102 dolary. Łatwo więc policzyć, że „Jakk Card” został sprzedany za około 5 tys. dolarów, czyli prawie 18 tys. złotych!!!

Tyle pieniędzy za kawałek piksela w mobilnej grze. Hmm, widocznie jakiemuś graczowi z południowo-wschodniej Azji (sprawa dotyczy wersji SEA) musi się powodzić, że jest w stanie wydać taki hajs na coś takiego. 

Gdyby jeszcze chodziło o jakiś super legendarny miecz, tarczę, peta albo chociażby mounta. Ale za „zwykłą” kartę? To jednak nie nasze pieniądze, więc się nie wtrącamy. 


UPDATE: Mamy kolejny rekord. "Ghostring Card" została sprzedana za 35 tysięcy Big Cat Coins. To daje 6,000 dolarów, czyli 22 tys. złotych!


„Globalna” wersja Ragnarok Mobile: Eternal Love wystartuje w pierwszym kwartale 2019 roku (TUTAJ). Niestety gierka ominie nasz kontynent. Europa nie została (jeszcze) uwzględniona w tej wersji. Nawet nie wiemy dlaczego… 

Zobacz także

48 komentarzy