Wygląda na to, że w Chinach powstaje nowe MMO w świecie Dragon Ball

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
11 8307
Wygląda na to, że w Chinach powstaje nowe MMO w świecie Dragon Ball

Poniższe informacje traktujcie jednak z odpowiednim dystansem. Nic z tego nie zostało oficjalnie potwierdzone, a przez barierę językową (czy jest na sali specjalista od chińskiego, skuteczniejszy od Google Tłumacza?) ciężko cokolwiek wygrzebać. Niemniej na forum Dragon Ball Online Global odkryto, że powstaje nowe MMO w tym uniwersum.

Nazywać się ma Dragon Ball Time and Space Legend i aktualnie dostępne jest w Chinach w ramach testów beta. Nie wiadomo czy i kiedy ewentualnie trafi do Europy. Osoby, którym udało się dostać do testów lub skomunikować z kimś, kto gra donoszą, że całość jest jeszcze w powijakach.

Od strony wizualnej tytuł prezentuje się całkiem dobrze, tak dynamika walki oraz poruszanie się pozostawiają wiele do życzenia. Nie wspominając nawet o Auto-Trackerze. Całość zaś przypomina połączenie Dragon Ball Online Global z Dragon Ball: Xenoverse.

Warto przy tym dodać, że Dragon Ball Time and Space Legend nie będzie fanowskim projektem, tworzonym nielegalnie. Wygląda bowiem na to, że chińska firma wykupiła licencję i powstaje oficjalne MMO pod patronatem Bandai Namco.

Niestety, na ten moment niewiele więcej wiemy.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube