Wyniki konkursu. Którzy z was wygrali płatne gry MMORPG?

Dodany przez guru prawie 6 lat temu
9 5331

Koszmarna pierwsza połowa (to chyba najgorsze 45 minut za kadencji Adama Nawałki), koszmarne błędy… i koszmarny Milik zadecydowały, że Polska przegrywa z Senegalem w swoim inaugarycyjnym meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Nie tego się spodziewaliśmy, nie tego oczekiwaliśmy, ale no cóż, trzeba przełknąć gorycz porażki i walczyć dalej.

Tyle narzekania. Zajmijmy się bardziej radosnymi sprawami, a takimi na pewno będzie giveaway, który wam obiecaliśmy.

Nikt z 460+ komentujących nie wytypował poprawnie wyniku spotkania i strzelców, dlatego główną nagrodę (Elder Scrolls Online + dodatek Morrowind) będziemy losować spośród osób, które odgadły sam rezultat (2-1 dla Senegalu).

Było ich w sumie trzynastu.

Każdego użytkownikowi (od góry do dołu) przypisaliśmy numerek między 1-13, a potem wrzuciliśmy do „maszyny losującej” na Random.org.

Zwyciężył numer „6”, czyli kolega „Aventador”. Gratulujemy i prosimy o kontakt PW!

Nie odchodźcie jeszcze od komputerów. Została nagroda pocieszenia w postaci egzemplarza Glorii Victis, który zostanie rozdany komuś ze wszystkich komentujących.

Tym kimś okazał się kolega „Mistrznadmistrzami”, który został wskazany na chybił-trafił spośród wszystkich typerów. Gratulujemy i ponownie prosimy o kontakt PW!

Z resztą osób widzimy się w niedzielę. Tym razem do wygrania będzie dowolna gra na STEAM (w czwartek rusza Letnia Wyprzedaż), więc będzie się działo