Z League of Legends MMO do nowego MMO. “Ghostcrawler” znowu działa

Dodany przez guru około rok temu
5 8869
Z League of Legends MMO do nowego MMO. “Ghostcrawler” znowu działa

Greg Street alias „Ghostcrawler” to legenda branży gier. Były producent World of Warcraft, League of Legends, a do niedawna także szef projektu League of Legends MMO.

No i kiedy miesiąc temu „Ghostcrawler” – z powodów rodzinnych – opuszczał szeregi Riot Games, wydawało się, że jego przerwa – od branży developmentu – potrwa trochę dłużej.

A tu proszę – niespodzianka. Miła niespodzianka.

Greg Street poinformował na Twitterze, że buduje własne studio, które zajmie się stworzeniem nowej produkcji MMO. Bo właśnie w tym gatunku nasz bohater odnajduje się najlepiej.

Jak już wspomniałem wcześniej, ostatni rok był dla mnie osobiście dość brutalny. Po 15 latach w Kalifornii przeprowadzam się z powrotem do Teksasu, aby być bliżej mojej rodziny, która dużo ostatnio przeżyła. Może to zabrzmieć, jakbym odchodził na emeryturę, ale daleko mi do tego!

Ostatnie kilka lat sprawiło, że dużo myślałem o swojej przyszłości i o tym, co chcę osiągnąć. Zacząłem myśleć o rodzajach gier, które chciałem stworzyć, jako o kamieniach milowych w mojej karierze: chcę tworzyć gry, które naprawdę mnie pasjonują i które gracze pokochają.

Dlatego z radością ogłaszam, że otwieram własne zdalne studio! Naszym celem jest szybkie poruszanie się i osiąganie dużych rozmiarów. Na szczęście znalazłem świetnego partnera strategicznego zgodnego z tą wizją i idziemy do przodu!

I tak, to będzie MMO lub coś bardzo podobnego do MMO!

Nie jesteśmy gotowi na ujawnienie nazwy nowego studia ani szczegółów gry. Jeszcze. Celem tej wiadomości jest raczej to, że wciąż szukamy kilku elitarnych osób, które uzupełnią naszą grupę poszukiwaczy przygód. Później zatrudnimy mniej doświadczonych programistów (i tak, niektórych bez doświadczenia), ale na razie szukamy liderów z poważnym doświadczeniem w branży.

Jeśli mnie znacie, to wiecie, że cenię sobie zaufanie, empatię i otwartą komunikację, co dotyczy zarówno samego zespołu programistów, jak i graczy.

No to powodzenia… i czekamy na konkrety.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube