Z okazji 30-lecia Bungie, Destiny 2 dostanie… płatne DLC!

Frontpagebanner 1920x590

Twórcy poinformowali, że Pakiet na 30-lecie Bungie, który ukaże się 7 grudnia 2021, będzie funkcjonował jako dodatek (tak jak Poza Światłem czy Twierdza Cieni), a nie jako zawartość sezonowa. Licencji na dodatki nie można przenosić pomiędzy platformami przy pomocy funkcji zapisu międzyplatformowego tak, jak można to czynić z sezonami. Co to oznacza?

Ano to, że Pakiet na 30-lecie będzie dostępny tylko na tej platformie, na której został zakupiony, niezależnie od ustawień zapisu międzyplatformowego. Będziecie musieli zakupić Pakiet na 30-lecie osobno na każdej platformie, na której chcecie z niego korzystać. Co jednak takiego będzie zawierał, aby go kupować?

W ramach tego DLC otrzymacie nowego dungeona, inspirowanego Destiny 1. Będzie można zapolować na relikty, a także zdobyć nowy Thorn armor set. Pojawi się również quest na odblokowanie wyrzutni rakiet Gjallarhorn. Dostępne będą również inne bronie, mające upamiętnić 30 lat Bungie. Dojdzie do tego nowy ornament set oraz set w stylu "streetwear". To wszystko za jedyne 25 dolarów!

Jeśli nie chcecie płacić to bez obaw, za darmo również coś otrzymacie – np. dostęp do trybu Dares of Eternity, który przeznaczony jest dla sześciu graczy. Bungie ostatnio rozpieszcza swoich graczy, prawda?

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz