Za kilka godzin startuje Moonlight Sculptor - nowy MMORPG od twórców ArcheAge

Dodany przez guru około 3 lata temu
8 8263
Za kilka godzin startuje Moonlight Sculptor - nowy MMORPG od twórców ArcheAge

O godzinie 2:00 czasu polskiego startuje globalna wersja Moonlight Sculptor.

To nowy produkt twórców ArcheAge (XL Games), który jest u nas wydawany przez Kakao Games.

https://moonlight.playkakaogames.com/

Mamy tu do czynienia z “fantasy sandbox mobile (!!!) MMORPG, który jest o tyle ciekawy, że został pośrednio oparty na bardzo popularnej noweli z Korei Południowej (“The Legendary Moonlight Sculptor").

Ów nowela opowiada o pewnym… MMORPG-owym graczu, który osiągnął maksymalny poziom doświadczenia i sprzedał swoją postać. 

The Legendary Moonlight Sculptor opowiada historię Lee Hyuna, pracowitego młodego człowieka, życie w ubóstwie zmusiło go do pracy przez cały okres swego dzieciństwa i młodości. Jego ciężkie życie wykształciło u niego wytrwałość i upór który odbił się w niegdyś niezwykle popularnej grze komputerowej zwanej „Continent of Magic”. W tej grze MMORPG jego awatar „Weed” (Chwast) jako jedyny osiągnął maksymalny możliwy poziom i został bezdyskusyjnie uznany za najlepszą w grze.

Kiedy zdecydował się skupić na pracy i sprzedać swoją postać na aukcji internetowej, która zakończyła się na kwocie 3,090,000,000 wonów (około 10 milionów złotych). Krótko po tym, prawie wszystkie pieniądze z licytacji zostały zabrane przez windykatorów, by spłacić dług jego ojca. Po tej stracie przyrzeka sobie, by poświęcić się całkowicie zarabianiu pieniędzy w nowej grze korzystającej z wirtualnej rzeczywistości, „Royal Road”.

Zaintrygowani? 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube