Za niecałe 300 dolarów zgarniecie abonament na całe życie do niektórych gier Daybreak

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
5 2640
Za niecałe 300 dolarów zgarniecie abonament na całe życie do niektórych gier Daybreak

Ostatnim razem pisałem Wam, że za niecałe 200 dolarów można było zgarnąć „całe” Lord of the Rings Online. Tym razem Daybreak ma dla graczy zupełnie inną ofertę – specjalną paczkę All Access, która jest opłaconą subskrypcją (kontem premium) do końca istnienia danej, sieciowej gry.

Nie, to nie żart. Za niecałe 300 dolarów możecie mieć nieograniczony dostęp do DC Universe Online, EverQuest, EverQuest 2 oraz PlanetSide 2. Żadnego kupowania abonamentu, żadnych dodatkowych opłat. Nabywacie All Access i do końca działania tych produkcji, macie dostęp do subskrypcji/konta premium/membership w tych produkcjach.

Śpieszcie się jednak, bowiem oferta ograniczona jest liczbowo i czasowo. Daybreak będzie sprzedawało dostęp All Access w limitowanej ilości 4000 egzemplarzy! Do tego z promocji możecie skorzystać do 31 grudnia 2018 roku. Może brzmi to kuriozalnie, ale jestem przekonany, że spora część tego nakładu zwyczajnie się sprzeda.

Spokojnie! Jeśli nie chcecie wiązać się z grami Daybreak na całe życie, możecie skorzystać z drugiej, specjalnej oferty. Firma przygotowała również All Access na skromne 12 miesięcy. Przez cały rok będziecie mogli grać w wymienione wyżej produkcje, a do tego otrzymacie również bonus w postaci przedmiotów kosmetycznych.

Roczna paczka podobno ma wartość 900 dolarów, ale Wy możecie ją kupić za jedynie 199 dolarów! Nie zwlekajcie, promocja trwa jedynie do 31 grudnia 2018 roku.

Nie jesteście przekonani? Oferta Daybreak Was nie kusi? Nie musicie zatem kupować dostępu do ich gier na całe życie. Nie musicie nawet na rok! Możecie skorzystać z promocji i nabyć specjalny abonament roczny jedynie do wybranej gry z portfolio dewelopera! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

No to jak, kto kupuje?:)


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube