Za niecałe 500 złotych możecie mieć na rok prywatny serwer w Fallout 76

Fallout76 largehero fallout1st

Ach, Bethesda! Rozumiem Wasze działania. Zwyczajnie pozazdrościliście (nie)sławy Blizzardowi, dlatego postanowiliście o sobie przypomnieć w najgorszy, możliwy sposób <3

Do rzeczy! Pamiętacie, że Bethesda obiecywała prywatne serwery w Fallout 76? No to deweloper dotrzymuje słowa, ale w nietypowy (a może dla siebie typowy?) sposób – jeśli chcecie własny świat, to musicie zapłacić.

W Fallout 76 debiutuje właśnie Fallout 1st, czyli członkostwo premium, które oferuje graczom coś, o co prosili jeszcze przed premierą: prywatne światy dostępne dla nich i wybranych znajomych. Oprócz tej świetnej opcji, Fallout 1st zawiera też szereg unikatowych przedmiotów i premii członkowskich, opisanych dokładnie poniżej. A co jest „najlepsze”? Fallout 1st jest dostępny już teraz.

Członkostwo Fallout 1st pozwala wykorzystywać prywatny świat w dowolny sposób – możesz zaprosić nawet siedmiu znajomych (w sumie ośmiu graczy w jednym prywatnym świecie) i wspólnie zmierzyć się z postapokaliptycznymi niebezpieczeństwami Wirginii Zachodniej albo zagrać całkowicie solo. Cała rozgrywka pozostaje taka sama jak w trybie przygodowym, a wszystkie postacie wchodzące do prywatnych światów Fallout 1st muszą być istniejącymi postaciami.

Tylko właściciel prywatnego świata musi być członkiem Fallout 1st. Ile kosztuje taka przyjemność? Aktualnie 63 złote za miesiąc, a za cały rok 499 złotych (jest zniżka 36% względem opłaty miesięcznej!). A niektórzy z Was narzekają, że World of Warcraft, czy Final Fantasy XIV mają drogi abonament :).

Warto pamiętać, że subskrypcja zapewnia również kilka innych bonusów, jak atomy, pojemnik na złom, czy surwiwalowy namiot. Teraz trzeba zastanowić się, jak będzie wyglądała sytuacja z modami.

Bethesda zadeklarowała bowiem, że będą one kiedyś dostępne na prywatnych serwerach. Nie wiadomo teraz jednak, czy za dodatkową opłatą, czy też w ramach wprowadzonej właśnie subskrypcji. Jakoś nie zdziwiłbym się, gdyby dodali specjalny mini-abonament na mody, albo wymusili ich kupowanie…

Szczegóły znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

23 komentarzy