Za tydzień przebierzecie w Lost Ark swoją postać za Geralta lub Ciri

Dodany przez PefriX ponad rok temu
8 2339
Za tydzień przebierzecie w Lost Ark swoją postać za Geralta lub Ciri

Koniec oczekiwania, wydarzenie wprowadzające świat Wiedźmina do Lost Ark Online jest już bliżej niż dalej. Crossover rozpocznie się dokładnie 18 stycznia – długo przyszło nam czekać na tę atrakcję. Czego możemy się po niej spodziewać?

Lost Ark otrzyma małą serię dedykowanych zadań:

„Podczas gdy gracze będą badać źródło niewyjaśnionego zjawiska, spotkają tajemniczego gościa z innego czasoprzestrzeni — Geralta z Rivii, słynnego Wiedźmina. To rozpocznie łańcuch wydarzeń, w którym gracz zmierzy się z tajemnicą tego międzywymiarowego wiru, spotykając po drodze jeszcze więcej tajemniczych przybyszów”.

Wydarzenie da szansę na zdobycie specjalnych przedmiotów związanych z Wiedźminem; przedmioty kosmetyczne związane z sagą, blizny dostosowywane do postaci, karty, oraz wiele innych, będą możliwe do pozyskania przez graczy tylko podczas tego specjalnego wydarzenia. W ramach atrakcji spotkamy nie tylko Geralta, ale i Ciri, Jaskra, Yennefer oraz Triss Merigold. Pojawią się również codzienne zadania do wykonywania.

Crossover z Wiedźminem dostępny będzie w Lost Ark do 22 lutego. W Item Shopie znajdziecie skórki do postaci oraz broni, które upodobnią Was do bohaterów z dzieła Redów, znaczy prozy Sapkowskiego. To jednak nie wszystko! Z tej okazji przygotowano nowe Twitch Drops, w ramach których będziecie mogli zgarnąć wiedźmińską skórkę dla Mokoko. Wszelakie szczegóły znajdziecie tutaj.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube