Za tydzień Tree of Savior będzie już inną grą

Tree

Na 15 stycznia zaplanowano wielką kolosalną aktualizację (Re:Build), która wywróci system klas, system umiejętności oraz system rozwoju postaci do góry nogami. 

Aktualnie dostępny system rang, który powiązany jest z klasami postaci, zostanie zastąpiony przez „job advancement system”. Gracze będą mogli wybrać dowolną klasę postaci z danego drzewka (np. Swordsman), podczas awansu. Nie będzie ograniczenia w postaci „rozwiń klasę X i Y, aby dostać klasę Z”. Dodatkowo dzięki systemowi „Class Change” będziemy mogli przeskakiwać pomiędzy nimi niemal dowolnie. 

Maksymalny poziom dla każdej klasy zostanie ustawiony na 45. Jedna postać będzie mogła wybrać maksymalnie cztery klasy postaci – jedną podstawową, a do tego trzy dowolnie wybrane. Deweloperzy zapewniają, że pozwoli to tworzyć różnorodne kombinacje – w drzewku Swordsman będzie możliwe stworzenie 560 różnych wariantów.

Doliczcie do tego nowe drzewko klas (Scout), nowe postacie (Outlaw, Assassin) oraz poprawioną optymalizację (prezentowaliśmy ją w ubiegłym tygodniu), a ujrzycie całkowicie nowe oblicze Tree of Savior. 

Zachęcamy, abyście po 15 stycznia wpadli do ToS i przekonali się na własne oczy, jak bardzo zmienił się ten MMORPG nazywany przecież „duchowym następcą Ragnarok Online”. 

Nie musicie jednak czekać. Zapraszamy do gry już dzisiaj (TUTAJ). Kilka dni na "starym" systemie was nie zbawi. 

Zobacz także

12 komentarzy