Zabił ostatniego bossa w Path of Exile i zgarnął 40 tys. złotych

Ese

Wszystko jest już jasne. Grinding Gear Games opublikowało wczoraj (TUTAJ) pełne wyniki “Awakener Kill Event” – największego turnieju (tak to chyba nazwać) w historii gry, w którym można było wygrać duuużą kasę.

Wystarczyło rozpocząć zabawę na lidze SSF HC Heist i jako pierwszy albo jeden z pierwszych graczy rozprawić się z najtrudniejszymi bossami w grze, w tym z Awakenerem, którego głowa była warta 11 tys. dolarów (ok. 40 tys. Złotych).

Pierwszy gamerem, który tego dokonał i zgarnął taką kwotę został “Darkee”. Ten sam maniak – jako pierwszy - poradził sobie także z Atziri oraz Uber Elderem.

W sumie więc na jego koncie wylądowało 14,250 dolarów (54 tys. zł). Całkiem niezłe pieniążki jak za siedzenie na pupie i “granie w grę”.

Postacią “Darkee” był Trickster z Essence Drainem. Standardowy build, który sprawdza się na każdy content w Path of Exile.

“Darkee” nie jest żadnym newbie. To absolutny weteran, który bawi się w Path of Exile wiele lat i który osiągał w przeszłości podobne sukcesy (w 2019 roku wygrał podobny Event).


Awakener Kill Event miał miejsce na Heist HC SSF, czyli hardkorowej lidze, gdzie nie można handlować i łączyć się w grupy z innymi graczami. Ponadto śmierć była tutaj permanentna, więc jeden malutki błąd wystarczył, żeby przekreślić szanse na zwycięstwo. 

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz