Zabiła siostrę, bo flirtowała z jej chłopakiem w Valorant

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
20 8123
Zabiła siostrę, bo flirtowała z jej chłopakiem w Valorant

Dzisiaj zabieram Was do Orlando w stanie Floryda, gdzie doszło do morderstwa. 26 września została aresztowana 21-letnia Fatiha Marzan po tym, jak zadzwoniła na policję oraz przyznała się do popełnienia zbrodni, która miała miejsce 15 godzin wcześniej. O co chodzi?

Wspomniana Fatiha miała chłopaka z którym łączył ją długodystansowy związek. Mieszkała u rodziców i dzieliła pokój z siostrą Saymą, o rok od siebie młodszą. Między nimi była podobno zwyczajna, siostrzana relacja, która zaczęła się psuć, gdy Sayma postanowiła flirtować z chłopakiem Fatihy w Valorancie (tak twierdzi starsza siostra). Domyślacie się już pewnie, co było dalej.

Fatiha podobno wielokrotnie zwracała uwagę na niewłaściwe zachowanie tak siostry, jak i chłopaka. Dwójka zaznaczała jednak, że nic ich nie łączy, a Fatiha źle interpretuje ich relację. Główna zainteresowana była przekonana, że młodsza siostra uwodzi jej chłopaka, a ten z kolei ją zdradza. Szalę goryczy przelała informacja, gdy chłopak powiedział Saymie, że ją kocha– warto tutaj zaznaczyć, że nie wiadomo, czy nie była to jedynie nadinterpretacja Fatiha.

Efekt tego był taki, że ta ostatnia zakupiła nóż na Amazon i zamordowała nim młodszą siostrę (tak w telegraficznym skrócie). Fatiha sama zadzwoniła na policję oraz od razu przyznała się do winy. Czy Valorant miało jakąś większą rolę w tej sprawie? Nie, równie dobrze Sayma i chłopak mogli rozmawiać przez dowolny komunikator. Niemniej część osób podpisuje to wydarzenie pod „brutalność gier”.

Więcej szczegółów tutaj.


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube