"Zachodnia wersja Black Desert będzie się różniła od koreańskiej". Niestety, najprawdopodobniej nie dostaniemy otwartego PvP

Black

Słodko-gorzkie informacje, które pewne osoby ucieszą, a pozostałe zasmucą (tak jak mnie, niestety).

Western Version of Black Desert will be somewhat different compared to Korea or Japan. We believe each country has different tendency in game plays.

Nasza wersja Black Desert’a, ta, którą dostaniemy w 2016 roku będzie INNA niż to, co widzimy obecnie w Korei Południowej. Zmiany dotkną pewien obszar PvP, kary za śmierć postaci i miejmy nadzieję outfity, o których wspominałem wczoraj.

Niestety, otwartego PvP i bezkresnego PK’owania raczej nie będzie (raczej!). Twórcy gry mają co do tego elementu mieszane uczucia. To mnie właśnie martwi, bo z tym elementem wiązałem duże nadzieje.

We do believe it is necessary to lower the PvP level. We do encourage PvP between players under certain rules and environments. However, we don’t believe it is fair for level 50 players to misbehave and kill new level 10 players.

Cóż, casuale zdominały świat, więc trzeba się z pogodzić z faktem, że liczba MMORPG’ów z open-PvP będzie systematycznie maleć. 

 

Zobacz także

43 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz