Zapłać i zagraj w Dauntless już w sierpniu

Aether charged attacks mobile

Już 18 sierpnia wystartują testy alfa Dauntless. Jeśli jesteście zainteresowani produkcją, możecie zakupić paczkę „Founder's Alpha”, która da Wam dostęp do wspomnianych testów. Ewentualnie, jeśli chcecie wesprzeć twórców, również możecie ją nabyć.

Taka przyjemność kosztuje prawie 100 dolarów. Mała poprawka, aktualnie trwa promocja na najdroższy pakiet, więc za niecałe 80 dolarów otrzymacie dostęp do testów alfa. Warto dodać, że jest to najdroższa paczka, a przy okazji jedyna, która daje dostęp do gry już 18 sierpnia. Co ciekawe, wtedy również zniesione zostanie NDA, więc istnieje szansa na jakieś konkretne materiały wideo.

Ponadto, deweloperzy ogłosili „Program Partnerski”, do którego szukają „content creators”, czyli przykładowo youtuberów oraz streamerów. Prócz wspomnianej paczki „Founder's Alpha”, możecie nabyć jej tańsze wersje – jedna za niecałe 40 dolarów, druga za niecałe 70 dolarów. Nie dają one dostępu do testów alfa, ale za to do zamkniętej bety już tak. Ta podobno rozpocznie się niedługo.

Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Zobacz także

11 komentarzy