Zapomniane i niemedialne MMO: Might & Magic Heroes Online

766c6c24699032479093c5946ac813a8

„Zapomniane i niemedialne MMO” to cotygodniowy cykl, w którym prezentujemy niszowe i mało popularne produkcje MMO.

Might & Magic Heroes Online miał cholernie dużo szczęścia. Ubiegłoroczna czystka zorganizowana przez Ubisoft kasowała grę Free-To-Play za Free-To-Play. Dostało się Silent Hunter Online, Anno Online, The Mighty Quest for Epic Loot, nawet świetnemu Ghost Recon Phantoms. Tym większe zdziwienie, że „hirołsi” wyszli z tej batalii cali i zdrowi, szczególnie że nigdy nie należeli do wybitnie popularnych tytułów. Oczywiście, miał swoje dobre chwile, ale miał też złe, kiedy przez wiele miesięcy nie dostawał żadnej aktualizacji, żadnego eventu, nic. 

Teraz wcale nie jest lepiej. Ubisoft stara się zakłamać rzeczywistość dziesiątkami nowości na stronie głównej, chociaż większość z nich dotyczy cotygodniowych inspekcji lub trwających eventów. Próżno tam szukać jakiejś konkretnej aktualizacji, która wprowadziłaby do Heroes Online nieco świeżości.

To wszystko odbija się niestety na medialności i popularności MMORPG-owego Might & Magic. Nasz ostatni news dotyczący tej gry pojawił się w 2015 roku. Nie dlatego, że nie chcieliśmy, ale dlatego, że nic się tam nie działo i nie było powodu zaprzątać sobie tym głowy. Do teraz, kiedy Heroes Online zapracował sobie na występ w „Zapomnianych…”.

Zagracie TUTAJ

14 komentarzy