Zapomnijcie o Octoberfest, Arktoberfest jest dużo lepszy!

Dodany przez Yamiji 9 dni temu
2 1879
Zapomnijcie o Octoberfest, Arktoberfest jest dużo lepszy!

Do października jeszcze daleko, ale Lost Ark już teraz otwiera swoją wersję festiwalu jedzenia i piwa. Graczy czekają liczne atrakcje i nagrody.

Oglądając wybranych streamerów, można zgarnąć dość awangardowe akcesorium na głowę, kufel z piwem. Po obejrzeniu 4 godzin dostaniecie skrzynię, z której wybierzecie jeden z trzech rodzajów piwa, jakie chcecie nosić zamiast czapki: Lager, Indian Pale Ale lub Stout.

Oczywiście piwo nie może istnieć bez właściwych przekąsek. Raz dziennie w każdy weekend możecie odebrać eventowe jedzenie dające specjalne buffy:

● Kiełbasa festiwalowa: Tymczasowo zwiększa Siłę, Zręczność i Inteligencję +3000, Bojowe Zasoby Naturalne +24% oraz Szybkość Ataku +2%.
● Festival Pretzel: Tymczasowo zwiększa Siłę, Zręczność i Inteligencję +6000 oraz Crit Rate +1%.
● Festival Gingerbread: Tymczasowo zwiększa Siłę, Zręczność i Inteligencję +3000, HP +4500 oraz Move Speed +3%.

Centrum świętowania jest wyspa Gesbroy, słynąca w grze ze swojej gorzelni piwa. Gracze, którzy ukończyli zadania na tej wyspie, będą mogli otrzymać maski pozwalające im zamienić się w kufel z piwem. Czeka tam też specjalny tytuł za kooperacyjne zadania. Event kończy się 3 października, więc chętni mają dużo czasu na świętowanie piwa.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube