Zapowiedziano darmowy weekend z Fallout 76

Qiahe9ghdgmc7ichvanbyflastjwjuzo5 h3vpij118

O Fallout 76 wiele zostało już napisane, a tytuł ten powraca na główne strony portali jak bumerang. Tym razem za sprawą darmowego weekendu, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Będziecie mogli za darmo pograć w najnowszą produkcję Bethesdy od 12 grudnia, godziny 17:00 do 16 grudnia do 18:00.

Całość nazwana została weekendem bezpłatnej próby. Warto tutaj zaznaczyć, że nie będzie zawierała elementów z Wastelanders, ale podczas wydarzenia dostępna będzie cała zawartość podstawowej wersji gry. W tym czasie sam Fallout 76 dostępny będzie też taniej, a własną kopię będzie można zyskać z rabatem nawet do 50%. Wszelkie postępy poczynione podczas próby zostaną zachowane, o ile tylko gra toczyć się będzie na tym samym koncie – będzie więc można kontynuować dokładnie w miejscu przerwania gry.

Mała uwaga dla graczy na konsolach! Aby zyskać dostęp do weekendu bezpłatnej próby Fallouta 76 wymagane jest konto Xbox Gold lub PlayStation Plus.

Oprócz weekendu bezpłatnej próby, w tym samym czasie w Fallout 76 rozpocznie się nowe wydarzenie podwójnych PD we wszystkich trybach gry, abyście mogli dwa razy szybciej awansować podczas zaliczania zadań, eksploracji czy starć Nuclear Winter. Niezależnie od tego, czy wolicie działać solo czy zebrać kilku znajomych i wspólnie opuścić bezpieczną Kryptę 76, to najlepszy czas, aby wyruszyć na pustkowie. Tak przynajmniej zapewnia Bethesda.

To wszystko z kolei zgrywa się z aktualizacją numer 16, która nieco wcześniej (10 grudnia) pojawi się w Fallout 76. Pojawi się możliwość wybrania mapy do zabawy w Nuclear War (battle royale). Poza tym do menu gry dodany zostanie przycisk, pojawiający się po podświetleniu trybu prywatnego świata. Pozwoli on przełączyć pomiędzy opcjami „Tylko drużyna” i „Wszyscy znajomi”. Wybierając opcję „Tylko drużyna”, do prywatnego świata wejść może tylko gospodarz i członkowie stworzonej przez niego drużyny.

Począwszy od 12 grudnia, gdy tylko zauważycie odświętnie ubranego spalonego albo usłyszycie jego przerażająco wesołe dzwoniące dzwonki, czas rozpocząć polowanie. Każdy „świąteczny spalony”, którego pokonacie, pozostawi po sobie prezent świąteczny do odpakowania. Prezenty mogą być niskiej, średniej lub wysokiej jakości i mogą zawierać dosłownie wszystko – od bryły węgla po rzadkie plany i receptury. Otrzymacie też trochę papieru prezentowego, dzięki któremu wytworzycie własne prezenty świąteczne do wręczenia innym mieszkańcom.

Przez pewien czas po wdrożeniu aktualizacji nr 16 możliwe będzie odebranie z Atomowego Sklepu bezpłatnego mikołajotrona. Skonstruujcie stację mikołajotrona w swoim C.A.M.P., a robot zacznie przemierzać okolicę i zbierać dla Was prezenty – cukierki, zabawki i węgiel. Najlepsze jest to, że w czasie trwania wydarzenia świątecznych spalonych, Wasz mikołajotron co jakiś czas wręczy Wam prezent świąteczny o losowej jakości.

Zobacz także

15 komentarzy