Zapowiedziano Harry Potter: Magic Awakened. Niestety to nie jest gra MMO

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
2 13414
Zapowiedziano Harry Potter: Magic Awakened. Niestety to nie jest gra MMO

Jeśli uważnie śledzicie internet, to pewnie zauważyliście, że przecieki o Harry Potter: Magic Awakened pojawiły się już kilka miesięcy temu. Ludzie obstawiali, że będzie to gra single-player, Action RPG, a nawet MMO (takie głosy też się pojawiały).  

Nikt nie miał racji. 

Czary-mary, hokus-pokus, Harry Potter: Magic Awakened… to mobilna sieciowa karcianka z elementami RPG. Wspólne dziecko Warner Bros Games oraz Chhińczyków z NetEase (twórców Revelation Online... i współtwórców Diablo Immortal). 

Rozgrywka ma być skupiona wokół PvP (rywalizacji pomiędzy domami), choć nie powinno zabraknąć również trybu fabularnego i elementów PvE. 

Harry Potter: Magic Awakening przywróci wszystkie zaklęcia, postacie i magiczne zwierzęta, które fani serii znają i kochają. Mamy zaszczyt współpracować z Warner Bros. Interactive Entertainment i nie możemy się doczekać, aż fani będą mogli doświadczyć  nowego świata magii.

W Chinach rozpoczęła się już wstępna rejestracja do gry. Nic nie wiadomo jeszcze o globalnej wersji, choć to pewnie kwestia czasu, kiedy pojawi się oficjalna strona oraz zapowiedź. 

(na ostatnim zdjęciu widać kawałem gameplay'a)


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube