Zapraszamy do Star Wars The Old Republic. Duży update, sporo zmian

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
8 3035
Zapraszamy do Star Wars The Old Republic. Duży update, sporo zmian

Star Wars The Old Republic jest w trakcie “przeprowadzki” z BioWare do Broadsword, a dzisiejszy Game Update 7.3.1 jest prawdopodobnie ostatnią aktualizacją wydaną pod banderą starej firmy.

Co wprowadził?

Nowy sezon (Galactic Season) zatytułowany “Confidence in Power”, nowe wyzwania, nowe nagrody do zgarnięcia, nową historię, nowe przedmioty inspirowane Ahsoką (na Disney Plus leci akurat serial “Ahsoka”), istotne zmiany w gospodarce gry (pisaliśmy o nich TUTAJ), dodatkowe QoL dla interfejsu gry, największy w tym roku balans klas, naprawę błędów, no i inne pomniejsze zmiany.

Pełny patch-note znajdziecie w tym miejscu.

To naprawdę dobry moment na zagranie lub powrót do SWTOR. Od ubiegłego tygodnia wszystkie europejskie światy działają w “chmurze”, ponadto Star Wars The Old Republic to wciąż jeden z lepszych MMORPG-ów na rynku: z niesamowitą fabułą (unikalną dla każdej klasy), pełnym voice-coverem, no i tanią – jak na standardy gatunku – rozgrywką.

Gra jest darmowa, aczkolwiek po jednorazowym (!!!) zapłaceniu abonamentu (dla Polaków to tylko 30 zł), zyskujecie PERMANENTNY dostęp do wszystkich rozszerzeń.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube