Zaprezentowano dwie kolejne klasy z Swords of Legends Online: Bard oraz Summoner

Dodany przez guru około 3 lata temu
4 2087
Zaprezentowano dwie kolejne klasy z Swords of Legends Online: Bard oraz Summoner

Reaper? Zaliczony.

Berseker? Zaliczony.

Spellsword? Zaliczony.

Najwyższy czas przyjrzeć się czwartej oraz piątej grywalnej postaci w Swords of Legends Online. Powitajcie Barda…

"Bardowie mają głęboką i dogłębną wiedzę muzyczną, wiedząc, jak łączyć magiczne dźwięki swoich instrumentów i odblokowywać potężne zaklęcia. Używają tej magii, aby uderzać wrogów z dystansu lub zapewniać wsparcie i wesprzeć swoich sojuszników potężnymi leczniczymi melodiami. Ich wszechstronność sprawia, że Bardowie są mile widzianym dodatkiem do każdej grupy. Niezależnie od sytuacji zawsze uderzają we właściwy akord!"

… oraz Summonera.

"Przywoływacze żyją w harmonii ze światem. Ich dogłębna znajomość świata przyrody czyni z nich potężnych sojuszników, ponieważ przywołują naturalne duchy, które wspierają ich podczas wyzwalania starożytnych zaklęć. Ich magiczne zdolności lecznicze często okazują się być różnicą między życiem a śmiercią. Ale przywoływacze nie są ograniczeni do leczenia, ponieważ są w stanie zadać poważne obrażenia w walce, jeśli sytuacja tego wymaga".

Bard będzie mógł zostać Dissonance (dystansowym DPS) albo Harmony (typowym Supportem nastawionym na leczenie i buffowanie sojuszników). Z kolei Summoner dzieli się na Nature’s Wrath (Ranged DPS) oraz Nuwa’s Blessing (Support).

Premiera Swords of Legends Online na wakacjach.

TUTAJ możecie zamawiać swoje egzemplarze. 


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube