Zaprojektujcie własny strój do ArcheAge Unchained i zobaczcie go w grze!

Ezgif.com webp to jpg

Gamigo przygotowało przy współpracy z XLGames konkurs dla graczy ArcheAge oraz ArcheAge Unchained. W ramach niego możecie zaprojektować własny strój, który (jeśli przypadnie do gustu sędziom) otrzyma szansę na zadebiutowanie w grze!

Konkurs na kostium już trwa i możecie wysyłać swoje zgłoszenia w tym miejscu. Macie czas do 23 września, więc nie marnujcie ani chwili – bierzcie się do projektowania. Deweloperzy zaznaczają, że oczekują prac wizualnych, nie opisowych, przy czym nie jest ważne, czy narysujecie coś odręcznie, czy w formie cyfrowej. Jest jednak jeden wymów!

Wszystkie prace mają związane być z rasą Akasch. Projekt musi wzorować się na ich stylistyce, wyglądać jak coś, co przedstawiciele tej rasy założyliby na siebie lub odzwierciedlać ich siłę.

Na jakie nagrody można liczyć? Zwycięski kostium zostanie przeniesiony do ArcheAge i znajdzie się na nim ksywa twórcy. Poza tym zgarnie on 10 tysięcy kredytów. Drugie miejsce może liczyć na 5 tysięcy kredytów, a trzecie na półtorej tysiąca tejże waluty. Pozostali uczestnicy otrzymają podziękowania oraz cukierek administratora.

Powodzenia!

Zobacz także

7 komentarzy