Zaproszenia do testów i blokada Auction House w WoW Classic na 5 dni

213123

Coraz bliżej do WoW Burning Crusade Classic. 18-19 maja na serwery wkroczy pre-patch wprowadzający nas do pierwszego dodatku do klasycznego World of Warcraft. 2 czerwca z kolei zadebiutuje rozszerzenie The Burning Crusade. Co jednak czeka nas wcześniej?

Na 12 maja na 20:00 CEST Blizzard zaplanował otwarcie Mrocznego Portalu na swoim serwerze testowym. Wydarzenie to ma sprawdzić, czy serwery wytrzymają oraz zagwarantować, że nic na premierę dodatku nie eksploduje. Z tego powodu wysłano zaproszenia do testów – sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, bo być może dostaliście wejściówkę.

Niestety, Blizzard nie zamierza wpuścić wszystkich. Zapewniono, że zaproszeń jest bardzo dużo, niemniej nie każdy przekroczy Mroczny Portal 12 maja. Serwer testowy dostępny będzie przez kilka godzin z odblokowaną całą zawartością The Burning Crusade.

Cóż poza tym? 14 maja zablokowany zostaną wszystkie Auction House na każdym serwer World of Warcraft Classic. Dlaczego? Aby przygotować serwery na klonowanie postaci. Blizzard nie chce, aby jakieś dane zostały utracone lub nieprawidłowo przeniesione. Dlatego, aby przygotować grę na Burning Crusade Classic oraz Classic Era, aukcje zostaną zamknięte. Ich ponowne otwarcie przewidziane zostało na 19 maja.

Blizzard prosi, aby gracze nie wystawiali nic na Auction House przed jego zamknięciem, bowiem gracze i tak nie będą mogli skorzystać z tej funkcji gry, a do tego żadne zwroty nie są przewidywane. Weźcie to pod uwagę i przygotujcie się.

Zobacz także

3 komentarzy