Zawody Strażników wracają do Destiny 2

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
0 715
Zawody Strażników wracają do Destiny 2

Zawody Strażników rozpoczynają się w przyszłym tygodniu – 2 maja. Przyjazna rywalizacja między klasami potrwa trzy tygodnie – do 23 maja (do końca 20. sezonu 20). Charakter Zawodów Strażników pozostaje bez zmian. W Wieży znów dostępne będzie podium oraz odznaka dzienna. Eva Levante ponownie wystąpi w roli gospodyni wydarzenia i będzie czekać w Wieży na uczestników. Porozmawiajcie z nią, aby otrzymać zadanie związane z Zawodami oraz przedmiot klasowy.

Klasa, która odłoży najwięcej medalionów, zostanie zwycięzcą dnia. Tak – medaliony są najważniejszą walutą tego wydarzenia. Możecie je zdobyć na kilka sposobów.

Aktywności, podczas których możecie zdobyć srebrne lub brązowe medaliony, to m.in. Gambit, szybka gra w meczach w Tyglu, dowolna aktywność z playlist Straży Przedniej, znakomita większość aktywności na Neptunie oraz Pola bitewne Oporu. Złote i platynowe medaliony możecie zdobyć podczas nocnych szturmów, najazdów, lochów, Rywalizacji w Tyglu, Prób Ozyrysa oraz w Polach bitewnym Oporu na poziomie legendarnym.

Dzięki kartom pretendenta (koszt tej karty to 1000 migotu) możecie też zyskać złote medaliony. W jednym momencie możecie mieć przy sobie tylko dwie karty pretendenta – jedną na szturmy i Gambit, drugą na Tygiel. Dzięki platynowym kartom (każda kosztuje 1500 migotu) możecie zdobyć platynowe medaliony. W jednym momencie możecie mieć przy sobie tylko dwie platynowe karty (tak jak w przypadku kart pretendenta) – jedną na szturmy i Gambit, drugą na Tygiel.

To podstawowe informacje o wydarzeniu. Grajcie, zdobywajcie medaliony i dokładajcie je do podium, aby Wasza ulubiona klasa wygrała w dniu, tygodniu, a potem całych zawodach. Oczywiście będziecie mieć też szansę na zdobycie dwóch broni z Zawodów Strażników – albo w zamian za medaliony, albo po ukończeniu aktywności z playlist wydarzenia.

Próżniowy pistolet maszynowy Tytuł powraca z nowymi cechami takimi jak uwielbiane przez fanów Pole odpychające. Nową wyróżnioną bronią Zawodów Strażników jest Taraksippos, pierwszy legendarny karabin zwiadowczy pasma w grze. Atrakcja rusza 2 maja. Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube