Zbanowano topowego gracza ArcheAge. Jego przedmioty były warte kilka tysięcy euro

Dodany przez guru około 4 lata temu
6 9234
Zbanowano topowego gracza ArcheAge. Jego przedmioty były warte kilka tysięcy euro

Kuriozalna i trudna do uwierzenia sytuacja. 

We wtorek na subreddicie ArcheAge pojawia się post ze zdjęciem topowych europejskich graczy z wersji Unchained. Na jednej z takich postaci (Gear Score/Equipment Points na poziomie 16k) widzimy przedmioty warte ogromną ilość golda. Fani AAU nie mogą uwierzyć, że jedna osoba byłaby w stanie LEGALNIE zdobyć tak cenne przedmioty. 

Mija dosłownie kilkanaście godzin i w tym samym miejscu pojawia się kolejny post ('F in chat boys and girl") sugerujący, że wspomniana postać… podobno została zbanowana z ArcheAge: Unchained, a jej przedmioty całkowicie usunięte. Przypadek? A może Trion Worlds/Gamigo zobaczyło posta na Reddicie, dokładnie sprawdziło postać i doszło do wniosku, że coś nie gra. 

Nie mogę tego jednak potwierdzić. Bazuję na komentarzach z Reddita i forum gry, a tam twierdzą, że „„Dethroned” pożegnał się z AAU. Jego kumple także. 

Jedni mówią, że poszło o multi-account, inni o gold-buying, a jeszcze inni o zwykłe botowanie. Pojawiają się też głosy, że „„Dethroned” mógł skorzystać z tajemniczego exploita, który zapewniał mu niekończące się zasoby złota. 

Fakty są jednak takie, że „Dethroned” stracił postać i przedmioty warte gruuubą kasę. Niektórzy twierdzą, że itemki – po zamianie na realna gotówkę - były warte nawet kilka tysięcy euro.

Ouch. 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube