Zdobył 2000 level w Tibii... a potem sprzedał postać

Dodany przez guru ponad rok temu
9 27992
Zdobył 2000 level w Tibii... a potem sprzedał postać

“Goraca”, “Bobeek”… i niejaki “Attalahs the Magnificent”.

Jest to dopiero trzecia osoba w historii Tibii (po naszej dwójce Polaków), która przekroczyła legendarny 2000 poziom doświadczenia.

Gratulujemy!

 

Historia tego Pana jest jednak nieco bardziej skomplikowana. A to dlatego, że… postać (prawdopodobnie) została niedawno sprzedana – czyli de facto zmieniła właściciela.

“Attalahs the Magnificent” nazywał się wcześniej “Aharise”, a jego domem była “Gentebra” – jeden z popularnych południowoamerykańskich serwerów Tibii.

Gdy jednak “Attalahs the Magnificent” aka “Aharise” osiągnął 2000 level, nagle zmienił serwer, a niewiele później zmienił także imię postaci. Czy tak zachowuje się świeżo upieczony “jubilat” i osoba, która chce, aby jego imię było wychwalane oraz pamiętane przez tibijską społeczność? Chyba nie. Na pewno nie. 

I wiele wskazuje na to, że nowym właścicielem postaci został jakiś Europejczyk. “Attalahs the Magnificent” przetransferował się na “Securę” – europejski świat, a równocześnie jeden z najstarszych serwerów Tibii, otwarty w 2002 roku.

Z Ameryki Południowej do Europy. Hmm, daleka droga.

Postać nie została sprzedana/kupiona poprzez Character Bazar (legalna platforma od twórców gry), więc raczej nigdy nie otrzymamy potwierdzenia, a tym bardziej nie dowiemy się o wartości transakcji. 

Takie sprawy są załatwiane pod stołem, z dala od wścibskich oczu CipSoftu, który miałby wszelkie powody usunąć postać.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube