Zdobył max level w WoW Classic, zabijając tylko dziki

Boarek

Pamiętacie kultowy odcinek South Parku (Make Love, Not Warcraft), w który nasi bohaterowie postanowili zdobyć maksymalny poziom doświadczenia, zabijając wyłącznie Dziki – jedne z najsłabszych potworków w grze? 

Wtedy to była czysta abstrakcja wymyślona na potrzeby kreskówki, która teraz – po czternastu latach od emisji tamtego epizodu – stała się prawdą. 

Przed wami „Dr Five”, który osiągnął 60 level w World of Warcraft Classic właśnie w taki sposób. Zabijając Dziki. Dokładnie 10050 Dzików. 

Podstawowe pytanie – ile czasu mu to zajęło? Niecałe dziesięć dni Całkiem szybko… a może nam się tylko tam wydaje. 

Mimo wszystko nie da się porównać wyczynu „Dr Five” do tego, co wiedzieliśmy w epizodzie South Parku czy ówczesnym World of Warcraft. Istnieją pewne równice, które są spowodowane przede wszystkim zmianami w WoW Classic (to nie jest typowa Vanilla przeniesiona jeden do jednego).

„Dr Five” - z wiadomych przyczyn – nie spędził całego czasu w Elvyn Forest, a jego Dziki nie dawały wcale 2 punktów doświadczenia, tylko znacznie więcej. 

Mimo wszystko „Dr Five” ograniczył się do zabijania wyłącznie mobków z „rodzinki” Dzików, więc tak czy siak należą mu się gratulacje. Niewiele osób będzie w stanie powtórzyć jego osiągnięcie w najbliższym czasie. 

Zobacz także

4 komentarzy