Zespół deweloperski RIFT zmniejszył się, ale dalej będzie pracował nad grą

Crucia claw

Nie ma co Wam powtarzać, że Trion Worlds już nie istnieje, a wszystkie IP firmy należą aktualnie do Gamigo. Jedni zakrzyknęli z radością, inni obawiają się, że gry spadły z deszczu pod rynnę. Niemniej na realne efekty tego transferu przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Na ten moment wiemy, że wiele zespołów deweloperskich zostało zmniejszonych. Przykładem jest ekipa odpowiedzialna za RIFT, która straciła sporo pracowników. Niemniej twórcy deklarują, że nie wpłynie to na stan ich MMORPG-a, a Gamigo zapewnia, że tytuł dalej będzie rozwijany. W przyszłości może okazać się nawet, że będą szukali dodatkowych pracowników.

With that said, we wanted to reaffirm that we’re still dedicated to continuing development on RIFT. For instance, we are already hard at work to bring you the Fae Yule content for the end of the year!

All we ask of you now, is to remain patient as you already have proven to be thus far.

Potwierdzono, że do końca bieżącego roku RIFT otrzyma zawartość Fae Yule oraz deweloperzy mają kilka nowości na początek przyszłego roku. Największą niewiadomo jest jednak skład ekipy. Nie ma bowiem żadnego potwierdzenia, czy przy tym MMORPG-u pracują jeszcze jacyś starzy wyjadacze (seniorzy), czy pozostawiono samych młodych. Nie ma również pewności, jak długo potrwa wsparcie dla RIFT.

Z drugiej strony, może nowy, świeży zespół deweloperski wyjdzie tylko tej produkcji na dobre? Pożyjemy, zobaczymy.

Zobacz także

2 komentarzy