Zjadacz Dusz i Battle Royale - to spotka Was w Lost Ark do końca 2023 roku

Dodany przez PefriX 12 miesięcy temu
2 1273
Zjadacz Dusz i Battle Royale - to spotka Was w Lost Ark do końca 2023 roku

Amazon Games ujawniło trzecią i ostatnią część mapy rozwoju Lost Ark na rok 2023, oferując graczom spojrzenie w przyszłość na niektóre z nowych treści. Możecie spodziewać się nowych serwerów Jump-Start, Yoz's Jar (nowego przedmiotu eksploatacyjnego, który wprowadzi szereg epickich i legendarnych skórek), a także przepustki bojowej Prime Island. Konkretnie:

  • Zmiany w dziennych aktywnościach - w oparciu o opinie obecnych i powracających graczy, w sierpniowej aktualizacji wprowadzonych zostanie kilka zmian w dziennych aktywnościach, które sprawią, że gra w nie będzie przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca. W szczególności, Chaos Dungeons będą zawierać zwiększone nagrody, takie jak karty, klejnoty wyższego poziomu, więcej srebra, wraz z poprawkami sztucznej inteligencji wroga, aby skrócić czas potrzebny na ukończenie pojedynczego lochu. Dodatkowo, Guardian Raids będą dostosowywane raz dziennie, a nagrody zostaną zwiększone.
  • Serwery Jump-Start - Lost Ark wprowadzi również nowe serwery dedykowane nowym lub powracającym graczom. Gracze na serwerach Jump-Start otrzymają materiały zapewniające szybszą progresję pionową i poziomą, w tym honing materials, pakiety kart i nie tylko. Gracze Jump-Start będą również mogli uzyskać mnóstwo darmowych honing materials w specjalnym sklepie eventowym, pomagając im szybko wspiąć się na poziom 1580 przedmiotów.
  • Primal Island Battle Royale – Popłyńcie na Primal Island, gdzie gracze będą musieli walczyć, kraść i przetrwać w zaciekłej rywalizacji w nowym wydarzeniu w stylu battle royale. Gracze zostaną zrzuceni na arenę, aby zmierzyć się z innymi graczami i hordami dzikich dinozaurów, walcząc o pokonanie wszystkich przeciwników i bycie ostatnim przy życiu.
  • Souleater Advanced Class – Souleater to podklasa zabójcy, która dzierży gigantyczną kosę do zbierania dusz swoich wrogów i może atakować na trzy różne sposoby: bezpośrednio kosą, przywołując zmarłych lub zamieniając się w żniwiarza.

Więcej szczegółów na temat nowości znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube