Złomiarz i Zaduszniki w Heroes of the Storm

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
1 3865
Złomiarz i Zaduszniki w Heroes of the Storm

Na Publicznym Serwerze Testowym tydzień temu pojawiła się kolejna aktualizacja do Heroes of the Storm. Będzie dostępna do testów do 16 października, co oznacza, że już jutro lub w środę oficjalnie zadebiutuje Złomiarz (Junkrat).

Jamison Fawkes z Australii jest jedną z ofiar, które zostały napromieniowane w wyniku wybuchu. Dzisiaj owładnięty rządzą eksplozji (dosłownie), wszędzie sieje chaos. Najpierw podbił Overwatch, a tym razem zawędruje do Nexusa. Blizzardowi udało się niemal w idealnie przenieść postać z pierwowzoru do HotS-a.

Złomiarz po śmierci upuszcza granaty (Totalna Masakra), zadające spore obrażenia. Jego zdolność Q pozwala mu na wystrzeliwanie odbijających się, eksplodujących piłeczek. Tak, można używać ich na budynkach oraz korzystać z przeszkód, by zmienić ich tor lotu.

Mina Ogłuszająca (W) po detonacji rani przeciwników oraz odrzuca ich. Nasz bohater również może skorzystać z eksplozji, by przeskoczyć przez jakiś obiekt – nie, nie zostanie wtedy zraniony. Złomiarz otrzymał też swój Potrzask (E), służący jako unieruchamiająca pułapka.

Pora na najlepsze, czyli zdolności bohaterskie. Złomiarz może zdecydować się na  Mord-Oponę lub Rakietowca. Pierwsza umiejętność tworzy mobilną bombę-oponę, która posiada 500 pkt. zdrowia i utrzymuje się przez 15 sek. W czasie działania zdolności Złomiarz musi pozostawać w bezruchu, ale przejmuje kontrolę nad przemieszczającą się Mord-Oponą. Można aktywować ponownie Mord-Oponę, aby ją natychmiast zdetonować i odrzucić pobliskich przeciwników oraz zadać spore obrażenia obszarowe.

Rakietowiec z kolei sprawia, że po upływie 1,25 sek. Złomiarz wyskakuje wysoko w powietrze. W czasie lotu może poruszać się, aby wpływać na miejsce lądowania. Po upływie 3,5 sek. Złomiarz ląduje i zadaje pobliskim przeciwnikom ogromne obrażeń oraz aktywuje Totalną Masakrę  po wylądowaniu. Następnie bohater odradza się przy Ołtarzu i zyskuje premię 150% do szybkości ruchu aż do czasu opuszczenia wierzchowca.

Prócz nowego bohatera, Heroes of the Storm otrzyma wydarzenie sezonowe, czyli Zaduszniki. W jego ramach trzeba rozegrać 25 meczów w jakimkolwiek trybie poza Grami dowolnymi, Szkoleniem i Bohaterską bójką, aby zdobyć mrożące krew w żyłach nagrody.

Oto łakocie, które będziecie mogli rozpakować po wykonaniu cyklu trzech zadań:

  • Część 1: Rozegraj 2 mecze w czasie Zaduszników.
    • Nagroda: Graffiti: Kreskówkowy Bezgłowy Jeździec
  • Część 2: Rozegraj 8 meczów w czasie Zaduszników.
    • Nagroda: Wojenny sztandar z Zaduszników
  • Część 3: Rozegraj 15 meczów w czasie Zaduszników.
    • Nagroda: Portret: Bezgłowy Jeździec

Kiedy 17 października rozpoczną się Zaduszniki, wszystkie skrzynki z łupami zdobywane w ramach postępów (poza skrzynkami bohaterskimi) lub kupowane za klejnoty zostaną zastąpione skrzynkami zadusznikowymi. Od 20 października w ramach nagród za bójkę gracze otrzymają jedną zadusznikową skrzynkę z łupami.

Począwszy od tegorocznych Zaduszników, skrzynki z łupami związane z wydarzeniami specjalnymi będą zawsze zawierać przynajmniej jeden ograniczony czasowo element z tego wydarzenia, w tym portrety, graffiti, skórki i wierzchowce.

Wydarzenie zakończy się 13 listopada. Posiadane już przez graczy skrzynki z łupami NIE przekształcą się wraz z rozpoczęciem wydarzenia specjalnego w skrzynki zadusznikowe. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube