Znamy szczegóły łączenia serwerów w Bless. Będzie grubo...

Bbb

W minioną sobotę PefriX informował was o planowanym łączeniu serwerów w Bless. Dzisiaj jednak poznaliśmy szczegóły i dokładny termin tej „konsolidacji” (Neowiz Studios jak ognia unika słów „Server Merge”, woli określenie „Server Consolidation”). 

A więc tak. Łączenie odbędzie się 24 lipca i obejmie w sumie… czekajcie, musimy to policzyć… trzynaście (!!!) serwerów: sześć dla Ameryki Północnej i siedem dla Europy. 

Grubo, ale koniecznie. Populacja Bless spada w zastraszającym tempie. Po 35 tys. zalogowanych osób w pierwszych dniach pozostały wspomnienia. Teraz jest to 6-7k, a niestety liczba aktywnych osób wciąż spada. Sami więc widzicie, że „Server Consolidation” jest konieczne do zachowania zdrowych proporcji. Nie chcecie chyba grać na pustych serwerach? 

Neowiz Studios odpowiedziało też na pytania zaniepokojonych fanów, co w przypadku, gdy posiadamy kilka postaci na kilku serwerach. Poruszono też kwestię złota, slotów na postać oraz zdublowanych nicków, gdyby zdarzyła się sytuacja, że na osoba z innego serwera posiada takie sam pseudonim.

Wiecie co? Nie musicie się martwić. Łączenie w Bless wygląda identycznie, jak w przypadku innych gier MMORPG. Nie ma żadnej rewolucji. Nie stracicie też żadnych przedmiotów. 

O wszystkim przeczytacie TUTAJ

Zobacz także

20 komentarzy