Znamy umiejętności Junker Queen z Overwatch 2

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
8 1148
Znamy umiejętności Junker Queen z Overwatch 2

O Overwatch 2 sporo ostatnio powiedziano – przejście na Free-to-Play, brak lootboxów, battle pass, model gry-usługi. Co prawda niewiele wiemy o trybie PvE, bowiem wszystko to póki co dotyczy PvP, ale zapowiada się ciekawie. Szczegóły na temat tych ogłoszeń znajdziecie w tym newsie. Tym razem weźmiemy na celownik najnowszą bohaterkę, czyli samą Junker Queen.

Królowa Junkertown dołącza do szeregów Overwatch 2 jako najnowszy tank. Ma ogromny topór i nie brakuje jej sprytu. Jak już widzieliśmy w animacji „Królowa pustkowi”, pani Śmieciowiska jest zaciekła, zaradna i zna się na sztuce przetrwania. Teraz przybyła, by objąć władzę!

Skok Adrenaliny i Samopał 

Skok Adrenaliny to podstawa tożsamości Królowej Junkertown jako tanka. Pasywna zdolność leczy bohaterkę w zależności od obrażeń, jakie zadadzą wywołane przez nią „rany”. Wiele jej zdolności zadaje „rany”, które powoli wysysają zdrowie z przeciwników. Kradzież zdrowia wspomaga przeżywalność bohaterki oraz jej agresywny styl gry. 

Królowa Junkertown na nowo definiuje pojęcie bijatyki – jest bardziej berserkerem-tankiem, którego przeżywalność jest bezpośrednio związana z liczbą zranionych przez niego wrogów. Samopał z kolei to strzelba typu „pompka” z małym rozrzutem, co czyni ją groźną na krótki dystans. Dzięki temu Junker Qeen ma sprawdzać się idealnie w walkach twarzą w twarz.

Rzeźnia 

Rzeźnia polega na wykonaniu silnego, zamaszystego ciosu, który rani wszystkich wrogów przed bohaterką i zadaje im obrażenia rozłożone w czasie, a także aktywuje Skok Adrenaliny. 

Postrzępione Ostrze 

Postrzępione Ostrze to atak alternatywny Królowej Junkertown, który ma zdolność aktywną i pasywną. Aktywna zdolność jest wywoływana w momencie, gdy gracz wciśnie przycisk odpowiedzialny za atak alternatywny. Bohaterka rzuca wtedy nożem trzymanym w lewej ręce, który nazywa Gracie. Wywołuje on ranę zadającą obrażenia rozłożone w czasie, jeśli bohaterce uda się bezpośrednio trafić przeciwnika. 

Królowa może przywołać ostrze za pomocą swojej magnetycznej rękawicy po ponownym użyciu ataku alternatywnego. Przywołanie Gracie spowoduje przyciągnięcie wroga, który został trafiony nożem, więc gracze muszą być świadomi swojego otoczenia. Pasywna zdolność Postrzępionego Ostrza rani wrogów podczas używania szybkiego ataku wręcz, o ile bohaterka trzyma nóż w dłoni.

Władczy Okrzyk 

Władczy Okrzyk to zdolność, która zwiększa zdrowie i szybkość ruchu zarówno bohaterki, jak i pobliskich sojuszników. Od trafienia do gry Lucio, jest to pierwsza zdolność zapewniająca premię do szybkości ruchu dla drużyny. 

Rozwałka (ulti) 

Postać szarżuje przed siebie, poważnie rani trafionych wrogów i uniemożliwia im leczenie. Od premiery Any i jej Granatu Biotycznego jest to pierwsza zdolność, która nakłada blokadę leczenia. W połączeniu ze Skokiem Adrenaliny Rozwałka świetnie sprawdza się w zwiększaniu przeżywalności bohaterki. Poważnie rani każdego, kto stanie na jej drodze. Przez to w zależności od liczby zadanych ran może potencjalnie przywrócić pokaźną ilość zdrowia dzięki Skokowi Adrenaliny.

Junker Queen będzie dostępna do testów już podczas zbliżającej się bety Overwatch 2, która startuje 28 czerwca. W tym miejscu możecie się do niej zapisywać.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube