Zodi-yak Track powraca do RuneScape

Zodiyak track newspost header

Nie mam pojęcia co ma wspólnego archeologia z astrologią, ale w RuneScape będziecie mogli zarówno przyglądać się temu, co ukryte zostało w ziemi, jak i na niebie. Deweloperzy poinformowali bowiem, że do gry powraca Zodi-yak Track, który jest już dostępny dla społeczności tego MMORPG-a. Tym razem skoncentrujemy się dookoła Strzelca, Barana oraz Bliźniąt. Poza tym pokuszono się o uzupełnienie całości o „joint tasks”, pozwalające na wykonanie tych samych zadań za pomocą wybranych, dwóch różnych umiejętności.

Wyzwanie oferowane przez Zodi-yak Track dostępne jest od 23 marca i możecie ukończyć je najpóźniej do 3 maja. Czasu zatem teoretycznie nie powinno nikomu zabraknąć, zwłaszcza w tym kwarantannowym okresie. Zodi-yak Track zaoferuje również w drugim tygodniu specjalne zadania właśnie dla Archeologii, aby również ta umiejętność mogła skorzystać na całym wydarzeniu.

Jeśli ukończycie wszystkie misje naturalnie otrzymacie nagrody. Zarówno, jeśli jesteście graczami Free-to-Play, jak i opłacającymi subskrypcję w RuneScape – standardowo, płacisz to dostajesz więcej łakoci. Wszystkie nagrody utrzymane zostały w stylistyce motywu przewodniego, czyli znaków zodiaku: Strzelca, Barana oraz Bliźniąt. Darmowi gracze mogą liczyć na Dioscuri Battlemage Outfit, the Cosmic Teleport oraz the Ram Horns, a płacący na Cosmic Yak, the Sheratan Mercenary Armour, i Cosmic Billy.

Zobacz także

0 komentarzy