Zostawcie PoE, Diablo 3 startuje dziś z nowym bardzo ciekawym sezonem

Dodany przez guru ponad rok temu
14 10156
Zostawcie PoE, Diablo 3 startuje dziś z nowym bardzo ciekawym sezonem

Path of Exile znajduje się w wielkim dołku, więc Diablo 3 ma niepowtarzalną szansę “odbić” część graczy z PoE i przekonać ich do zagrania/zostania w Diabełka.

Szczególnie że nowy sezon zapowiada się naprawdę ciekawie.

Motywem przewodnim, a zarazem główną nowością Sezonu 27 są Anielskie Tygle (Angelic Crucibles) – nowy rodzaj przedmiotów pozwalający zamieniać nasz bronie lub armory w mega potężne “uświęcone” sprzęty.

Takie itemki mają wymaksowane statystyki oraz dają nam dostęp do trzech specjalnych mocy (unikalnych dla każdej z postaci).

“Po odkryciu przez Nefalemów te niebiańskie artefakty mogą zostać użyte do Uświęcenia dowolnego przedmiotu legendarnego, który można wyposażyć. Uświęcenie przedmiotu przekuwa go tak, aby posiadał doskonałe statystyki na poziomie starożytności na wszystkich afiksach, zachowując jednocześnie jego legendarną moc. Ponadto ten proces dodaje jedną z trzech nowych mocy, unikalnych dla każdej klasy.”

  • Anielskie Tygle i Uświęcone przedmioty można zdobyć tylko w grze sezonowej i po zakończeniu sezonu nie zostaną one przeniesione na twoją postać niesezonową.
  • Anielskie Tygle mogą wypaść w dowolnym miejscu Sanktuarium na poziomie 70.
  • Gracze mogą zdobyć tyle przedmiotów Uświęconych, ile chcą, jednak jednocześnie można założyć tylko jeden przedmiot Uświęcony.

Razem z nowym sezonem do gry przybywają również nowe elementy ozdobne (zwierzak “Trupi Wilk”, portret “Laur Wiedzy”) oraz nowe nagrody za postępy sezonowe.

Start sezonu zaplanowano na 17:00 czasu polskiego. 

Zapraszamy TUTAJ.

Warto dodać, że dwa dni temu do Diablo 3 trafił patch 2.7.4, który wprowadził sporo zmian do bazowej wersji gry. Jakich konkretnie?

  • Tryb przygodowy jest teraz domyślnie odblokowany dla wszystkich kont. Gracze nie muszą już ukończyć kampanii, aby uzyskać dostęp do trybu przygody.
  • Domyślny wybór trudności został zaktualizowany, aby był spójny dla wszystkich graczy i platform. Wszyscy gracze mają teraz domyślnie dostęp do poziomów Normal-Udręka 6, a po osiągnięciu poziomu 70 postacią gracze uzyskują dostęp do Udręka 7–Udręka 16.
  • Uber Boss Realms teraz automatycznie zamykają się 60 sekund po pokonaniu Uber Bossów. Dodatkowe portale do tego samego Uber Boss Realm można teraz otwierać w jednej sesji gry.
  • Doświadczenie przyznawane po ukończeniu Echoes of Nightmare zostało zmniejszone o 83%.

Nastąpiły także zmiany w przedmiotach, a klasy postaci zaliczyły kolejny balans.

 


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube