Zostawiamy Path of Exile, bo Diablo 3 wystartowało z nowym sezonem

F8srkumqi12t1573690974064

Panowie i Panie, Diablo i jego zgraja piekielnych stworów znowu zagraża Sanktuarium. Trzeba je – po raz enty – wyeliminować.

O godzinie 17:00 czasu polskiego startuje dwudziesty drugi sezon w historii Diablo 3, którego motywem przewodnim są… nasze klony.

“Aktywacja kapliczki lub obelisku powoduje utworzenie cienistego klona odzwierciedlającego klasę postaci gracza. Jego moc skaluje się w oparciu o moc postaci gracza. Klon utrzymuje się przez 1 minutę lub do chwili śmierci.”

Już jedna postać robiła rozpierduchę, a wyobraźcie sobie, co będzie się działo, gdy na polu walki będzie nas dwójka? No właśnie. Sezon 22 zapowiada się na rekordowy, jeśli chodzi o szybkość pokonywania Głębokich Szczelin.

Co poza tym? Zmiany w Kostce Kanaiego (czwarte miejsce na moc przedmioty), nowe osiągnięcia, no i nowy pakiet elementów ozdobnych, łącznie z ramką portretu oraz petem. Wystarczy grać i wykonywać cele sezonu.

Nowy sezon startuje dzisiaj, ale nowy patch pojawił się w Diablo 3 już półtora tygodnia temu. Co wprowadził… a raczej czego nie wprowadził – szczegóły TUTAJ.


Mimo że od premiery Diablo 3 minęło już osiem lat, to za podstawkę, jak i dodatek “Reaper of Souls” (absolutny must-have, jeśli marzycie o poważnej grze) wciąż trzeba płacić niemałe pieniądze.

130+ zł w oficjalnym sklepie, 80+ zł w zewnętrznych sklepikach.

Zobacz także

17 komentarzy