Zwiastun Solo Leveling – nowego anime, które spodoba się graczom MMORPG

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
29 3658
Zwiastun Solo Leveling – nowego anime, które spodoba się graczom MMORPG

Wczoraj w sieci zadebiutował nowy oficjalny trailer “Solo Leveing” – serii anime, która powstaje powstała na bazie bardzo popularnego manhwy (koreańskiego komiksu).

Co serial anime na wspólnego z MMORPG? W tym przypadku bardzo dużo. Poza samym tytułem, który ewidentnie nawiązuje do naszego gatunku (“Solo Leveling”), mamy także typowy dla Massively Multiplayer Online schemat.

Ludzi-Łowców, różne profesje, czyszczenie dungeonów, questy itp. 

Od pojawienia się bram - ścieżek, które łączą nasz świat z innym wymiarem - minęła ponad dekada. Od tego czasu część ludzi przebudziła w sobie nadprzyrodzone moce i zaczęto ich nazywać łowcami. Jednostki owej profesji zarabiają na życie, wykorzystując swoje zdolności do zdobywania znajdujących się za bramami labiryntów.

Pewnego dnia śmiertelnie ranny Jinwoo Sung, niski rangą zdobywca lochów znany jako Najsłabszy Łowca Ludzkości, natrafia na podwójny labirynt wysokiej rangi ukryty wewnątrz dungeonu niskiej rangi. W tych desperackich okolicznościach pojawia się przed nim tajemnicze okno z questem. Mężczyzna postanawia przyjąć zadanie i zacząć levelować, stając się jedyną osobą na świecie ze zdolnością podnoszenia swojego poziomu

Premiera anime jest zaplanowana na styczeń. To tyle – teraz możecie obejrzeć zwiastun.


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube