Bad Nerd

Bad Nerd cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGZręcznościoweBijatyki3d
Oficjalna Strona

Bad Nerd to brutalna produkcja MMORPG dla dorosłych graczy, w której każdy może wcielić się we wściekłego lamusa szukającego zemsty na dokuczających mu obwiesiach.


Warstwa Fabularna

Fabuła tej gry jest niezwykle prosta. Gracze wcielają się w wyśmiewanych na szkolnych korytarzach nerdów, którzy zebrali się w sobie i postanowili stawić czoła swoim prześladowcom, a tych jest niemało. Zabawa toczy się głównie w obrębie szkoły - w klasach, salach gimnastycznych, toaletach, klatkach schodowych i korytarzach.

Rozgrywka

Właściwa rozgrywka w Bad Nerd polega na patrolowaniu korytarzy i dawaniu łupnia innym uczniom, wykonywaniu konkretnych zadań i zbieraniu lepszego sprzętu. Sama walka odbywa się w czasie rzeczywistym i wymaga zręczności graczy. Prowadzone przez nich postacie mają do dyspozycji kilkadziesiąt rozmaitych ciosów, które mogą wyprowadzać podcza bijatyk.

Technikalia

Gra powstaje w niezaleznym studiu VNL Entertainment Ltd, które jest odpowiedzialne między innymi za School of Chaos Online. Ze względu na brutalny charakter jest przeznaczona dla dorosłych graczy.

Pierwsze testy gry zaczęto od udostępnienia trybu jednoosobowego, następnie dodano tryb sieciowych aren. Kolejny krokiem jest przedstawienie pełnoprawnej wersji MMO.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube