Unearned Bounty

Unearned Bounty cover image
3.00 / 5
Głosów:2
StrzelankiZręcznościoweFantasy3dHero shooter
Oficjalna Strona

Unearned Bounty można nazwać wieloosobową strzelanką, w której gracze stają się kapitanami własnych pirackich okrętów. Zręcznościowa rozgrywka wymaga sprawnego operowania sterem i celnego posyłania salw z armat w kierunku wrogich statków.


Warstwa Fabularna

Proste gry oparte na rywalizacji zazwyczaj nie mają rozbudowanej warstwy fabularnej. Podobnie jest w tym przypadku. Wiemy, że akcja toczy się w bliżej nieokreślonym tropikalnym rejonie fikcyjnego świata, w którym zawzięci piraci bez przerwy nękają lokalnych handlarzy i przewoźników, a także siebie nawzajem.

Rozgrywka

Unearned Bounty umożliwia graczom intensywną rozgrywkę zarówno w trybie PvP, jak i PvE. Każdy z uczestników w zależności od wybranego trybu ma do spełnienia określone cele. Sterowanie okrętem odbywa się za pomocą klawiatury oraz myszki, która w zasadzie jest potrzebna wyłącznie do rozglądania się. Aby wycelować z dział, należy obrócić cały okręt w odpowiednią stronę. Wykonywanie zwrotów w odpowiednim momencie jest kwestią krytyczną podczas walki.

W zależności do wybranego przez gracza okrętu ma on do dyspozycji różne specjalne umiejetności, którymi może się posługiwać w trakcie morskich batalii. Innymi słowy, każdy statek jest inny. Podczas meczu pokanani wrogowie zostawiają po sobie określoną liczbę złotych monet, które mogą być wykorzystywane do ulepszania konkretnych partii jednostki. Czym więcej punktów ma na swoim koncie dany gracz, tym większa jest za niego nagroda.

Technikalia

Unearned Bounty to gra z bardzo prostą rozgrywką, ale także z niezbyt szczegółową grafiką. Za tę darmową produkcję odpowiada niezależne studio Extrokold Games.

Podobny pod względem zasad rozgrywki, ale zdaje się, że bardziej zaawansowany, rozbudowany i dopieszczony produkt to Maelstorm, który jest przeznaczony dla bardziej wymagających graczy i ma do zaoferowania o wiele więcej możliwości.


Dodany przez Duch prawie 4 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube