“Diablo Immortal to typowy przeciętniak”

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
18 3635
“Diablo Immortal to typowy przeciętniak”

Wyobraźmy sobie przez chwilę, że Blizzard wypuszcza Diablo Immortal bez Pay-To-Win.

Ze sprawiedliwym systemem Free-To-Play, bez Legendarnych Emblematów, bez Przepustki Bojowej, bez płatnych paczek, gdzie wszyscy gracze mają równe szanse, a dropienie legendarnych przedmiotów (tudzież klejnotów) odbywa się w normalnych warunkach.

Jaka wtedy byłaby wasza ocena Diablo MMORPG?

Niespecjalnie dobra. Aż 38% ankietowanych uważa, że Diablo Immortal to przeciętniak który niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ot taki typowy średniak, jakich setki na rynku. Bez szału, ale także bez tragedii.

34% osób jest bardziej surowych. Oni uznali Immortala za kaszankę, która cierpi na wiele bolączek. To jednak – tak sądzimy – wina mobilnego “DNA” Diablo Immortal. Rozgrywka jest tutaj bardzo prosta, bossy nie posiadają praktycznie żadnych mechanik, a masa ułatwień powoduje, że od początku do końca jesteśmy prowadzeni za rączkę.

22% ankietowanych miło zaskoczyło się nowym diabełkiem (“jest lepsza niż się spodziewałem”), a tylko 4% z was uznało Diablo Immortal za fantastyczną produkcję.

Ale pamiętajcie, że rozmawiamy czysto hipotetycznie. Póki co Diablo Immortal cierpi na P2W i to się raczej nie zmieni w najbliższej przyszłości.

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube