“Prosimy Microsoft, uratujcie Heroes of the Storm”

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
19 11901
 “Prosimy Microsoft, uratujcie Heroes of the Storm”

Mimo że od “głośnego” komunikatu minęło już kilka tygodni, to fani Heroes of the Storm wciąż nie mogą się pogodzić de facto ze śmiercią ich ukochanej gry.

Blizzard co prawda nie zamknie serwerów, ale nie będzie także rozwijał gry. Oznacza to, że Heroes of the Storm nie otrzyma już żadnych nowych bohaterów, map, trybów czy innych aktualizacji. Gierka przeszła po prostu w stan wegetatywny…

Ale być może to się zmieni. Fani HotS szukają teraz szczęścia/nadziei… w Microsofcie, który już niedługo – po sfinalizowaniu transakcji – stanie się właścicielem Activision-Blizzard, w tym również Heroes of the Storm.

Ruszyła już nawet petycja w tej sprawie (TUTAJ), którą podpisało już prawie 3000 osób.

Teraz, gdy Microsoft nabywa Activision/Blizzard… HOTS ma szansę! Heroes of The Storm to najlepsza istniejąca gra MOBA i była okropnie zarządzana przez Blizzarda. Wraz z ograniczeniem liczby deweloperów, zakończeniem e-sportu i brakiem aktualizacji zawartości, Blizzard skutecznie zabił swoją największą szansę na sukces od czasu World of Warcraft.

Podpisz to, aby pokazać firmie Microsoft, że społeczność HOTS żyje, ma się dobrze i desperacko pragnie przebudzenia!

Istnieje też druga petycja (760+ podpisów), chociaż ona jest skierowana bezpośrednio do Blizzarda: “Nie pozwólcie Heroes of Storm wejść w tryb mainentance”, więc nie wróżę sukcesów.


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube