10 lat jednego z największych MMORPG w historii!

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
6 2488
10 lat jednego z największych MMORPG w historii!

Bo chyba każdy zgodzi się z nami, że Aion należy do największych i najpopularniejszych tytułów w naszym gatunku. Prawda? 

Mówimy przecież o wielkiej wysokobudżetowej produkcji, która odniosła wielki sukces. Zarówno w Azji, jak również w Europie i Ameryce Północnej. Młodsi użytkownicy tego nie pamiętają, ale hype towarzyszący premierze Aion był ogromny. 

Z kolei transformacja gry na model Free-To-Play to jedno z największych wydarzeń tej dekady… oraz naszego portalu. Tamtejszy news zanotował… 952 komentarze, co jest absolutnym rekordem MMORPG.org.pl. 

Aion’owi należy się bezwzględy szacunek. Za to, co zrobił i co jeszcze zrobi. NCSoft cały czas aktualizuje grę i choć Aion nie gromadzi takich tłumów jak dawniej, to zamknięcie serwerów na pewno mu nie grozi. 


Co do samej rocznicy, GameForge przygotowało masę atrakcji, które potrwają do 9 października  

AION obchodzi swoje 10. urodziny w Europie, a my przygotowaliśmy dla Was z tej okazji bardzo specjalny event, mianowicie jubileuszowe bohaterskie wyzwanie z masą ciekawych misji! W ramach tych zadań możecie zdobyć bardzo cenne wyposażenie dla Waszych ulubionych postaci.

Przede wszystkim chodzi o wykonywanie specjalnych questów i zdobywanie nagród. 

Szczegóły TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube