10 lat temu wyszedł Team Fortress 2, który wciąż cieszy się ogromną popularnością!

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
6 2759
10 lat temu wyszedł Team Fortress 2, który wciąż cieszy się ogromną popularnością!

10 października 2007 roku. 

Valve wypuszcza pamiętne Orange Box, w którego skład wchodzą Half Life 2, Half Life 2: Episode One, Half Life 2: Episode 2, Portal oraz nasz dzisiejszy bohater. Czyli wspaniały fenomenalny, kultowy, wciągający […] absolutnie wyjątkowy Team Fortress 2. Istnieje nieskończona ilość komplementów, które podkreśliłyby zajefajność tej strzelanki, która nieoficjalnie była początkiem wszystkich późniejszych hero shooterów. Na czele z Overwatchem i Paladins. 

10 lat na rynku, a Team Fortess 2 nadal cieszy się ogromną popularnością. Od wielu lat dzieło Panów z Valve znajduje się w TOP5 najchętniej granych tytułów na Steamie. Nie ma znaczenia, czy zalogujcie się wczesnym rankiem czy późnym wieczorem. Zawsze znajdziecie tam między 40 a 100 tysięcy osób do grania:) Tylko największe i najbardziej kutlowe gry wideo mogą się pochwalić takimi wynikami. To również jedna z najlepiej ocenianych gier. 93% pozytywnych recenzji musi robić wrażenie. 

Od czerwca 2011 roku TF2 działa na Free-To-Play. 

No to Wszystkiego Najlepszego Team Fortress 2. No i osobista prośba do Valve – stwórzcie TF3. Może wreszcie ktoś utarłby nosa Blizzardowi i Overwatch. 

Zagracie TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube