10 lat Vindictusa - czyli gry z najlepszym systemem walki w MMO?!

Mmo

Jeśli macie pod ręką jakiś alkohol, to koniecznie wypijcie zdrowie Vindictusa, który właśnie dzisiaj – 27 października – obchodzi okrągłą rocznicę swojego istnienia.

To już 10 lat, od kiedy ten MMORPG pojawił się na “zachodnim” rynku i rozkochał w sobie miliony fanów.

Wszystkiego Najlepszego!

Nie wiem jak wy, ale ja doskonale pamiętam tamten hype. Vindictus wkraczał do nas jako prawdziwy next-gen. Pech chciał, że na samym początku Nexon wypuścił go tylko w USA i to jeszcze z blokadą regionalną. Musieliśmy bawić się w jakieś Proxy Switchery, żeby w ogóle wejść na serwery.

Dopiero po kilku miesiącach pojawiła się wersja europejska, która niedługo potem połączyła się z USA, przekształcając Vindictusa w Globala. Od tego momentu Vindictus jest dostępny dla każdego. Wciąż również otrzymuje regularne aktualizacje, co najlepiej widać na przykładzie klas postaci. Na samym początku było ich zaledwie trzy, a teraz… SIEDEMNAŚCIE.

Pod względem wizualnym Vindictus mocno się zestarzał, ale jeśli chodzi o system walki, to wciąż jest to czołowa produkcja na rynku, od której mogą się uczyć inne gry. 


Co do świętowania, do 3 listopada obowiązuje double EXP. Ponadto za logowanie do gry otrzymujemy różne prezenty np. tytuły na postać czy okolicznościowe outfity. 

Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także

12 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz