15 lat z World of Warcraft i nowy, klimatyczny cinematic!

W jednym z newsów pisałem Wam, że Thrall powraca do World of Warcraft w ramach Battle for Azeroth. Blizzard opublikował nawet specjalny cinematic, prezentujący jego spotkanie z Saurfangiem. Co tu dużo mówić, od strony wizualnej wideo trzyma poziom. Grymasić można na ostatnie rozszerzenie, ale cinematiców otrzymuje ono wyjątkowo dużo z czego raczej powinniśmy się cieszyć.

Jeśli chodzi o kwestię fabuły to cóż – będzie się działo. Trzecia frakcja w WoW-ie? Wątpię, ale może wybory „moralne” po stronie Hordy będą miały jakieś znaczenie. W tym wszystkim najciekawszym wydaje się Sylvanas. Twórcy cały czas zapewniają, że jej historia rozwinie się i nie pójdzie w ślady Garrosha. Pożyjemy, zobaczymy.

Poza tym, w tym roku świętować będziemy piętnastolecie World of Warcraft. Z tej okazji w Blizzard Gear pojawiła się specjalna edycja króla MMORPG. Kosztuje niecałe 100 dolarów i daje dostęp do fantastycznie wyglądającej figurki Ragnarosa, przypinkę, mapę Azeroth jako podkładkę pod mysz, abonament na 30 dni i dwa, alabastrowe wierzchowce.

Ta specjalna edycja oficjalnie pojawi się 8 października, a teraz można składać na nią zamówienia pre-orderowe. Poprawka, można było składać, bo w kilka chwil po ogłoszeniu informacji o niej, wszystkie egzemplarze zostały wykupione. Pozostaje zatem czekać na ewentualny, dodatkowy rzut lub szukać po sklepach. Blizzard zapewnia, że jakieś egzemplarze powinny się uchować.

Zobacz także

29 komentarzy