18 stycznia poznamy przyszłość The Elder Scrolls Online! Czyżby nowy crafting?

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
23 2174
18 stycznia poznamy przyszłość The Elder Scrolls Online! Czyżby nowy crafting?

Okazuje się, że na portalu nie mamy jedynie graczy World of Warcraft i Final Fantasy XIV. Jest również garstka fanów Guild Wars 2, a także The Elder Scrolls Online, które niedługo otrzyma sporą zapowiedź zbliżających się nowości. Za podesłanie informacji dziękuję użytkownikowi kotkowski.

18 stycznia o 22:00 odbędzie się specjalna transmisja, podczas której ujawniona zostanie przyszłość The Elder Scrolls Online. Bethesda/ZeniMax przedstawi nowy Chapter, a także zarysuje plany na rok 2024. W ogłoszeniu pojawiło się „crafting something special”, więc teraz społeczność duma, czy przypadkiem crafting nie czekają zmiany lub nowości. Poza tym udamy się do nowego, lecz dobrze znanego regionu Tamriel. No i będziemy kontynuowali historię rozpoczętą w ramach dodatku Necrom.

Na Reddit nie brakuje oczywiście teorii spiskowych, w ramach których tym razem nasza uwaga skierowana zostanie ku rasie Bosmer. Ponoć odwiedzimy miasto Falinesti. Wszystko za sprawą paczki dla influencerów, zawierajacej list oraz fragment specyficznego przedmiotu. Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się 18 stycznia o 22:00 np. tutaj.


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube