180 milionów graczy w samym październiku grało w gry Riotu!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1938
180 milionów graczy w samym październiku grało w gry Riotu!

League of Legends, Wild Rift i Legends of Runeterra. Oto składniki, które wybrano do stworzenia popularnego uniwersum. Nie wierzycie? W samym październiku przez świat Runeterra przewinęło się ponad 180 milionów graczy!

Riot Games pochwaliło się, że w ubiegłym miesiącu w ich grach z uniwersum League of Legends (czyli teoretycznie nie licząc Valorant) pojawiło się 180 milionów graczy, co jest rekordem firmy i nowym szczytem popularności. Firma nie podała, która gra była najpopularniejsza, jaki wpływ na ten wynik miała karcianka, a jaki np. Teamfight Tactics, będące częścią LoL-a.

Niestety, Riot Games nie wdało się w szczegóły, więc równie dobrze 180 milionów może dotyczyć również Valorantu lub samego Legends of Runeterra. Jaka by odpowiedź nie była, wynik jest naprawdę niesamowity. Co jednak poza tym?

W listopadzie rusza serial Arcane na Netflix, więc Riot Games organizuje wydarzenia w swoich grach, mające promować animację – całość nazwano RiotX Arcane. RiotX Arcane jest już dostępne, a wraz z nim wielomedialne połączenie wszystkiego, co Riot ma do zaoferowania. Zainteresowanych zabawą zapraszam tutaj.

Zabawę podzielono na trzy części. Dwie kolejne zaplanowano na 7-13 listopada oraz 14-20 listopada. Możecie spodziewać się w tym czasie darmowych skórek, interaktywnych wydarzeń oraz tony łakoci. Oglądajcie premierę Arcane 7 listopada razem z Riot Games lub ze swoim ulubionym twórcą, a otrzymacie zestaw przedmiotów do wszystkich gier. Pod warunkiem oczywiście, że połączycie konta – nie zapomnijcie o tym.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube