2/3 z was już nie gra w New World

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
11 7059
2/3 z was już nie gra w New World

A nawet (troszeczkę) więcej niż 2/3.

68% osób przyznało się w naszej ankiecie, że opuściło już Nowy Świat. Nie pytaliśmy o powody takiej decyzji, ale tego akurat można się domyślić (wystarczy spojrzeć na ostatnie newsy z gry).

Wszechobecne bugi, kopiowanie złota/przedmiotów mające destrukcyjny wpływ na gospodarkę gry, wprowadzanie potajemnych zmian (poza oficjalnym patch-notem), mała różnorodność w PvE, umierające serwery wymagające jak najszybszego łączenia, braki w zawartości… New World ma sporo zalet, ale ma także sporo wad, które – jak widać po wynikach tutaj czy na Steamie – przekładają się na rezygnację z gry.

Zawsze także pozostaje aspekt wypalenia czy po prostu znudzenia. Nie każdy jest stworzony do bawienia się w MMORPG-i, które niestety (albo stety) wymagają regularnej zabawy. W innym przypadku nie będziemy w stanie efektywnie progresować postaci, a co za tym idzie, walczyć jak równy z równym z innymi gamerami. 

Tylko 32% użytkowników nadal kontynuuje przygodę z New World.

Jeśli znajdujecie w NW przyjemność i macie chęć logowania się w kolejny dzień, i następny, i jeszcze następny, to tym lepiej dla was. Oby starczyło wam zapału na jak najdłużej.


Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube