2 miliony nowych graczy od początku roku. Final Fantasy XIV w formie

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
7 3046
2 miliony nowych graczy od początku roku. Final Fantasy XIV w formie

Jesteśmy wam winni jeszcze jedną informację z obozu Final Fantasy XIV.

Square Enix pochwaliło się, że łączna liczba graczy w FFXIV przekroczyła 20 milionów. Pod koniec 2019 roku informowano o 18 milionach, co oznacza, że w ciągu niecałych ośmiu miesięcy do świata Arborea przybyło dwa miliony nowych użytkowników.

Oczywiście mówimy o tych ludziach, którzy zakupili pełne egzemplarze gry (osoby z Free Trialów nie były wliczane w statystykę).

Świetny wynik, ale my wolelibyśmy pewnie wiedzieć, ile z tych 20 milionów graczy kontynuuje przygodę, czyli opłaca miesięczny abonament.

Bo siłą FFXIV nie są “zarejestrowani” gracze, ale tacy, którzy aktywnie bawią się na serwerach. Ile ich jest? 500 tysięcy, milion, półtora miliona, dwa miliony? Pewnie coś w tym przedziale. 


Final Fantasy XIV kosztuje kilkadziesiąt złotych, ale na waszym miejscu poczekałbym do premiery patcha 5.3, kiedy Darmowy Trial pozwoli na zabawę do 60 lvl, oferując 100-200 godzin bezpłatnego contentu. Szczegóły znajdziecie we wczorajszym newsie.


UPDATE: w sklepie Square Enix rozpoczęła się właśnie wyprzedaż gry. 20 euro - 88 zł za Complete Edition (zawierający podstawkę i wszystkie dodatki). Bardzo się opłaca. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube