20 tysięcy osób próbuje rozwiązać zagadkę i odnaleźć unikatowego mounta w WoW-ie

Lucid

WoW Secrets Discord to specjalna grupa graczy-detektywów, która przemierza Azeroth (teraz również planetę Argus) i rozwiązuje kolejne zagadki z gry. Na swoim koncie mają już wiele sukcesów np. podczas patcha 7.2 odnaleźli Sun Darter Hatchling, a jeszcze wcześniej odkryli istnienie Riddler's Mind-Worm.

Teraz stanęli przed najtrudniejszym wyzwaniem. Od wtorku starają się rozwiązać sekret dotyczący wierzchowca Lucid Nightmare, który został „wrzucony” razem z patchem 7.3. Nikt nie wie jednak – oprócz Blizzarda oczywiście - gdzie go znaleźć i jak do niego dotrzeć.

Zadanie okazało się tak trudne, że potrzebna była pomoc społeczności WoW-a. Wczoraj i przedwczoraj na oficjalnym Discordzie WoW Secrets zebrało się… 20 tysięcy ludzi (1 tys. na samym voice-czacie), aby pomóc rozwiązać sekret. Udało się, ale tylko połowicznie. Odkryte zostały kolejne wskazówki ws. Lucid Nightmare, ale sam mount wciąż pozostaje nieodkryty.

Dotychczas odnaleziono już tajemnicze zwoje, odszyfrowano specjalne kody zero-jedynkowe, odgadnięto kolejność przesuwania dźwigni, rozwiązano również zagadkę z krzesłem. Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej finału. Nikt nie wie jednak, ile to może jeszcze potrwać. Znając Blizzarda nie zdziwiłbym się, gdyby rozwiązanie "sekretu" zajęło długie tygodnie. 

Postęp prac znajdziecie na Discordzie WoW Secrets (TUTAJ). 

Zobacz także

2 komentarzy