2500 lvl w Tibii. Osiągnięto kolejny milowy krok w historii gry

Dodany przez guru 3 miesiące temu
24 15258
2500 lvl w Tibii. Osiągnięto kolejny milowy krok w historii gry

Jeszcze niedawno wydawało się, że nikt (nigdy) nie osiągnie 1000 poziomu doświadczenia w Tibii, nie mówiąc już o tak “nieprawdopodobnych” wyczynach jak 1500 lvl czy 2000 lvl.

To wszystko się jednak wydarzyło, tak samo jak dzisiejsze – bądź co bądź – historyczne osiągnięcie, czyli pierwszy Tibijczyk z 2500 lvl na postaci.

Niestety tym Tibijczykiem nie jest żaden Polak (czy Polka), lecz Brazylijczyk “Dejair Invencivel”, który najpierw – w październiku ubiegłego roku – przegonił “Bobka”, a następnie – w połowie listopada ubiegłego roku – poradził sobie z “Gorącą”, wskakując na TOP1 światowych rankingów. Od tego momentu powiększa przewagę nad naszą dwójką… i raczej będzie powiększał, bo nic nie wskazuje na to, aby “Bobeek” i “Goraca” mieli ochotę jeszcze powalczyć.

***

Niestety nie mamy żadnego screenshota czy filmiku z wbijania 2500 lvl przez “Dejaira”. Na razie musi wam wystarczyć fotka z tabelki rankingowej.

W tym miejscu warto jednak dodać, a raczej przypomnieć, że nie byłoby sukcesu “Dejaira” bez jego wojenki, którą wywołał w maju ubiegłego roku.

Koniec ery Polaków w Tibii? Brazylijczycy rozpoczęli najazd na serwer "Bobka" i “Goracej”

Jego widzowie (i opłacani gracze) masowo transferowali się na serwer Polaków, utrudniając, ograniczając, wręcz uniemożliwiając im coddzienne expienie.

To doprowadziło, że “Dejair” w kilka miesięcy odrobił kilkadziesiąt miliardów punktów doświadczenia, dogonił i w końcu przegonił Roberta i Pamelę, stając się pierwszym graczem z 2500 lvl.

Mimo wszystko było to zgodne z hardkorowym duchem Tibii, więc – tak czy siak – trzeba pogratulować “Dejairowi”.


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube